o nás

naše firma

Naše firma se zabývá čištěním a prohlubováním kopaných studní. Hledáním pramenů, dezinfekcí vody, havarijním řešením problémů s vodou ve studni, tlakové nádobě nebo v čerpadle.

Zakládáme si na dobrém jménu firmy, proto nikdy neodcházíme bez splněných očekávání, která si samozřejmě předem dohodneme. Děláme konzultace ohledně kopaných studen po celé Evropské unii díky našim zkušenostem v oboru, které jsou dnes již téměř patnáctileté.

Naše práce na kopaných studnách je nám nejen k obživě, ale i koníčkem a zábavou. Známe většinu podloží, takže víme předem do čeho jdeme a dokážeme předem odhadnout veškeré možnosti.

Zakládáme si na dobrém jménu firmy, proto nikdy neodcházíme bez splněných očekávání, která si samozřejmě předem dohodneme.

Stanislav Lechman

naše služby

Neváhejte nás kontaktovat k jakékoli konzultaci ohledně kopané studny, čerpadla a jeho komponentů, čističky, tlakové nádoby, darlinku, trubky z pozinku nebo plastu, rádi vám poradíme. Provádíme i repase a opravy starých ručních pump. Ať je to studna z pískovce, skružená, velká, malá, se vším vám pomůžeme a poradíme.

Naše firma Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru Studnařství a specializovaných stavebních činností, působením po celé České republice. Využijte našich kvalitních služeb, moderních metod. Náš profesionální personál je vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Zavolejte nebo nám napište o konzultaci a poradenství v oboru studnařských prací.